برای بیماران

چرا تابا

چرا از پزشک معالج خود بخواهید که همیشه تصویربرداری پزشکی شما را به کلینیک تابا ارجاع دهد؟ 

پرسنل دلسوز
کارکنان دلسوز کلینیک تابا می‌دانند که آزمایش‌های تشخیصی می‌تواند باعث دلهره و ناراحتی شود و همیشه یکی از همکاران ما در دسترس است تا در مورد سؤالات یا نگرانی‌ها، به شما کمک کند. (تصاویر مجموعه)

در دسترس بودن
ما از 7 تا 22، شنبه تا پنج‌شنبه، پاسخگوی شما هستیم. قرارگرفتن در مرکز شهر، دسترسی آسان به کلینیک را فراهم می کند. (تماس با ما)

کادر مجرب
رادیولوژیست های ما با تکنسین های آموزش دیده کار می کنند تا تجربه تصویربرداری دلسوزانه و تخصصی را به شما ارائه دهند. رادیولوژیست ها، پزشکانی هستند که پس از اتمام دوره های پزشکی، 4 تا 6 سال آموزش پیشرفته دیده اند و تکنسین های رادیولوژی که از نزدیک با رادیولوژیست ها کار می کنند، 2 تا 4 سال در زمینه فناوری رادیولوژی آموزش می بینند. (معرفی پزشکان) (معرفی کارشناسان)

جواب‌دهی سریع
جواب، 2 تا 3 روز کاری پس از انجام تصویربرداری به پزشک معالج شما ارائه خواهد شد. ما همچنین یک پورتال بیمار داریم که می توانید به تصاویر خود دسترسی داشته باشید. (مشاهده پورتال بیمار)

امنیت و سلامت
امنیت اطلاعات شما یکی از اولویت های ماست. ما متعهد به ارائه بهترین تجربه تصویربرداری پزشکی و به حداقل رساندن قرار گرفتن شما در معرض تابش اشعه هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *