پوکی استخوان, عمومی, مطالب مفید

استخوان لگن ؛ علل درد و درمان

آدرس: شیراز، معدل غربی، تقاطع فلسطین، ساختمان تابا

درد استخوان لگن یکی از رایج‌ترین دردهایی است که بسیاری از افراد با آن مواجه می‌شوند. شدت این درد برای هر فرد متفاوت است و اغلب به صورت دردی سنگی، عمقی و سوزشی احساس می‌شود. درد استخوان لگن می‌تواند به دلایل زیادی ایجاد شود اما عمده افراد به علت شکستگی یا عفونت مفصل، این درد را تجربه می‌کنند.

پرشکان برای تشخیص و یافتن علت درد استخوان لگن در ابتدا سابقه و شرایط بیمار را بررسی می‌کنند. اما در ادامه انجام تصویربرداری‌های پزشکی را به شما توصیه می‌کنند. یکی از راه‌هایی که با کمک آن می‌توانید از سلامت سلامت استخوان لگن مطمئن شوید، انجام آزمایشات مربوط به سنجش تراکم استخوان است. در این تست میزان تراکم و استحکام استخوان‌ لگن به صورت دقیق بررسی می‌شود. البته برای برای تشخیص سایر مشکلات استخوان روش‌های دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مرکز تصویربرداری پزشکی تابا برای انجام تست سنجش تراکم استخوان و سایر روش‌های تصویربرداری مانند رادیولوژی، سونوگرافی و… در کنار همکاری با پزشکان مجرب و متخصص، از پیشرفته‌ترین تجهیزات استفاده می‌کند. در این مطلب به صورت کامل در مورد علل درد استخوان لگن و مباحث مهم مربوط به آن صحبت می‌کنیم و هر آنچه که نیاز است بدانید را توضیح می‌دهیم. در ادامه موارد زیر را بررسی می‌کنیم.

  • علت درد استخوان لگن
  • علائم و نشانه‌های درد استخوان لگن
  • روش‌های بررسی درد استخوان لگن

با استفاده از سامانه نوبت دهی غیر حضوری، می توانید به راحتی و از طریق کلیک بر روی دکمه زیر، در سریع‌ترین و دقیق‌ترین مرکز تصویری برداری پزشکی (تابا) نوبت دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *