مطالب مفید, برای بیماران, سی تی اسکن, عمومی

مراقبتهای بعد از سی تی انژیو | مرکز تابا

مراقبتهای بعد از سی تی انژیو

مراقبتهای بعد از سی تی آنژیو یکی از موضوعات مهمی است که افراد پس از انجام این معاینه باید به آن توجه کنند. در حقیقت سی تی آنژیو گرافی یکی از روش‌های تشخیصی و دقیق است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.

در این نمونه از سی تی اسکن از نوعی ماده استفاده می‌شود تا تصویربرداری باکیفیت بهتری انجام شود. در حقیقت این ماده به درون رگ‌ها تزریق می‌شود و با کمک آن نواحی باریک یا مسدود شده در رگ‌های خونی مشخص می‌شوند.

اطلاعات و تصاویر به دست آمده از سی تی آنژیوگرافی برای تشخیص بهتر بیماری و درک وضعیت بیمار بسیار کمک کننده خواهد بود. تزریق این ماده هیچ گونه عوارضی ندارد و تنها نکته مهم، رعایت و انجام مراقبتهای بعد از سی تی آنژیو است.

یکی از مراکز مجهز به دستگاه‌های پیشرفته و به‌روز که می‌توانید برای انجام تصویربرداری‌های پزشکی به آن مراجعه کنید؛ مرکز تصویربرداری پزشکی تابا است. این مرکز در جهت رفاه حال مراجعه کنندگان در کنار استفاده از بهترین دستگاه‌ها با کادر پزشکی متخصصی هم همکاری می‌کند. همکاران ما در کنار شما خواهند بود تا در خصوص مراقبتهای بعد از سی تی آنژیو کامل‌ترین راهنمایی را در اختیارتان قرار دهند.

در این مطلب به صورت کامل در مورد مراقبتهای بعد از سی تی آنژیو صحبت می‌کنیم و هر آنچه که نیاز است در مورد آن بدانید را به صورت کامل توضیح می‌دهیم. در ادامه موارد زیر را بررسی می‌کنیم.

  • سی تی آنژیوگرافی چیست؟
  • نحوه انجام سی تی آنژیوگرافی در مرکز تابا
  • مراقبتهای بعد از سی تی آنژیو

با استفاده از سامانه نوبت دهی غیر حضوری، می توانید به راحتی و از طریق کلیک بر روی دکمه زیر، در سریع‌ترین و دقیق‌ترین مرکز تصویری برداری پزشکی (تابا) نوبت دریافت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.