سی تی اسکن, مطالب مفید

سی تی اسکن ریه مرکز تابا

سی تی اسکن ریه یک روش تصویربرداری پیشرفته است که از اشعه ایکس برای بررسی قفسه سینه، ریه‌ها و نواحی اطراف آن استفاده می‌کند. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که برای مدت زمان طولانی درد قفسه سینه و یا سرفه‌های مکرر را تجربه کرده باشید.

در چنین شرایطی پزشک به شما توصیه می‌کند که سی تی اسکن ریه را انجام دهید. در این روش تصاویر متعددی از ریه و نواحی اطراف آن در اختیار افراد و پزشک قرار می‌گیرد. با کمک این تصاویر مشکلات و بیماری‌های ریوی به راحتی در همان مراحل اولیه تشخیص داده می‌شوند و بنابراین درمان تاثیر بهتری خواهد داشت.

سی تی اسکن ریه در مرکز تصویربرداری پزشکی تابا به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا از جمله دستگاه سیتی اسکن 128 اسلایس و GE آمریکا انجام می‌شود. اگر شما هم با این نوع از تصویربرداری آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید، در کنار شما عزیزان هستیم تا به مهم‌ترین دغدغه شما کامل‌ترین پاسخ را بدهیم. در ادامه موارد زیر را به صورت کامل بررسی می‌کنیم.

  • سی تی اسکن ریه چیست؟
  • نحوه انجام سی تی اسکن ریه در مرکز تابا
  • کاربردهای سی تی اسکن ریه
  • مزایای انجام سی تی اسکن ریه در مرکز تابا

با استفاده از سامانه نوبت دهی غیر حضوری، می توانید به راحتی و از طریق کلیک بر روی دکمه زیر، در سریع‌ترین و دقیق‌ترین مرکز تصویری برداری پزشکی (تابا) نوبت دریافت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.