پوکی استخوان, عمومی, مطالب مفید

قرص سوپراکل ؛ پیشگیری از پوکی استخوان

قرص سوپراکل برای بهبود عملکرد استخوان‌ها بسیار مناسب است. در حقیقت این قرص کمبود کلسیم و ویتامین دی را جبران می‌کند و از این طریق بر روی سلامت استخوان‌ها تاثیر زیادی می‌گذارد.

بیماری پوکی استخوان یک بیماری خاموش است که در ابتدا علائم خاصی ندارد؛ اما با کاهش کلسیم و سایر مواد معدنی در این بافت، تراکم استخوان کاهش پیدا می‌کند و فرد بیماری پوکی استخوان را تجربه می‌کند. به صورت کلی مکمل‌های کلسیم و قرص سوپراکل را بدون تجویز پزشک نباید مصرف کرد. در ابتدا باید مقدار نیاز بدن به کلسیم، ویتامین دی و سایر مواد معدنی مشخص شود.

برای تعیین میزان استحکام استخوان، توصیه می‌کنیم با مشورت پزشک خود سنجش تراکم استخوان را انجام دهید. با کمک این تست سفتی و سختی استخوان‌ها بررسی می‌شود و هرگونه ناهنجاری و مشکل در این بافت مشخص خواهد شد. مرکز تصویربرداری پزشکی تابا برای انجام سنجش تراکم استخوان در کنار همکاری با پزشکان مجرب و متخصص از پیشرفته‌ترین تجهیزات استفاده می‌کند.

در این مطلب به صورت کامل در مورد قرص سوپراکل و مباحث مهم مربوط به آن صحبت می‌کنیم و هر آنچه که نیاز است بدانید را توضیح می‌دهیم. در ادامه موارد زیر را بررسی می‌کنیم.

  • قرص سوپراکل چیست؟
  • نحوه مصرف قرص سوپراکل
  • تاثیر قرص سوپراکل بر پوکی استخوان
  • مزایا و معایب مصرف قرص سوپراکل

با استفاده از سامانه نوبت دهی غیر حضوری، می توانید به راحتی و از طریق کلیک بر روی دکمه زیر، در سریع‌ترین و دقیق‌ترین مرکز تصویری برداری پزشکی (تابا) نوبت دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *