پوکی استخوان, عمومی, مطالب مفید

قرص کلسی پاور ؛ پیشگیری از پوکی استخوان

قرص کلسی پاور یکی از مکمل‌های ویژه برای افزایش تراکم استخوان است. معمولا اولین راهی که برای محافظت از استخوان به ذهن همه افراد می‌رسد، مصرف مکمل‌های کلسیم است. همان طور که می‌دانید کلسیم و ویتامین دی دو عنصر مهم برای حفاظت از استخوان‌ها هستند.

کمبود هر کدام از آن‌ها باعث کاهش توده تراکم استخوان می‌شود و در نتیجه فرد به بیماری پوکی استخوان مبتلا می‌شود. در این بیماری استخوان‌ها بسیار حساس هستند، به طوری که کوچک‌ترین ضربه ممکن است باعث شکستگی یا آسیب دیدگی آن‌ها شوند.

مکمل‌های کلسیم به خصوص قرص کلسی پاور را حتما باید با مشورت پزشک خود مصرف کنید. برای مصرف صحیح این مکمل‌ها ابتدا باید میزان تراکم استخوان‌ها را سنجید. یکی از راه‌هایی که با کمک آن می‎‌توان استخوان‌ها را بررسی کرد، انجام سنجش تراکم استخوان است. با کمک این تست میزان تراکم و استحکام استخوان‌ها مشخص می‌شود و در این صورت پزشک می‌تواند مکمل مخصوص به شما را پیشنهاد کند.

مرکز تصویربرداری پزشکی تابا با استفاده از تجهیزات مدرن و همچنین همکاری با کادر پزشکی متخصص؛ در کنار شماست تا با خیالی راحت سنجش تراکم استخوان را انجام دهید و اطلاعات کامل‌ و دقیقی از سلامت استخوان‌ها بدست آورید. در این مطلب به صورت کامل در قرص کلسی پاور صحبت می‌کنیم و هر آنچه که نیاز است بدانید را به صورت کامل توضیح می‌دهیم. در ادامه موارد زیر را بررسی می‌کنیم.

  • تاثیر قرص کلسی پاور بر استحکام استخوان
  • نحوه مصرف قرص کلسی پاور
  • پوکی استخوان چیست؟
  • مزایا و معایب مصرف قرص کلسی پاور

با استفاده از سامانه نوبت دهی غیر حضوری، می توانید به راحتی و از طریق کلیک بر روی دکمه زیر، در سریع‌ترین و دقیق‌ترین مرکز تصویری برداری پزشکی (تابا) نوبت دریافت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.